Dreef =)

Объявление

Всем привет, этот форум уже доживает свои последнии дни. Но вы всё еще можете писать, а вдруг заработает с новой удвоенной силой.

http://dreef.1bbs.info - новый форум, если этот загнётся (к этому всё и идёт) переходите на тот.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Dreef =) » Украинский футбол, Высшая лига » Чемпионат Украины 2007/2008


Чемпионат Украины 2007/2008

Сообщений 1 страница 18 из 18

Опрос

Кто станет чемпионом Украины в сезоне 2007/2008?
Динамо Киев

66% - 2
Шахтёр Донецк

0% - 0
Карпаты Львов

0% - 0
Таврия Симферополь

0% - 0
Днепр Днепропетровск

33% - 1
Металлург Донецк

0% - 0
Металлист Харьков

0% - 0
Кто-то другой

0% - 0
Голосов: 3

1

Пора бы начать эту тему.

0

2

Лично я считаю, что Динамо повторит свои прошлогодний сезон.

0

3

И я так считаю!

0

4

В первом туре 14 июля мегадерби Шахтёр - Динамо.

0

5

Dreef написал(а):

В первом туре 14 июля мегадерби Шахтёр - Динамо

Буду за "Киян"
Кроты достали.

0

6

ПРИВЕТ.
А Я ЛЮБЛЮ ВЕСЬ УКРАИНСКИЙ ФУТБОЛ.

0

7

А я болею за Днепр

0

8

Zerk написал(а):

А я болею за Днепр

Молодец. Как видишь я тоже. Но чемпионами им явноне быть:)

0

9

Totti написал(а):

Но чемпионами им явноне быть:)

НУ вотрое-четвёртое место им по силу занять.

0

10

Dreef написал(а):

НУ вотрое-четвёртое место им по силу занять

Второе не знаю, но 3 точно по силам.

0

11

"Динамо" - "Карпаты".

Чемпионат Украины 2007/08. Матч шестого тура

ДИНАМО - КАРПАТЫ 7:3 (4:2)

Киев, стадион "Динамо" им. Валерия Лобановского

Арбитры: Ю. Вакс - главный (Симферополь); В.Александренко (Винница), А.Приймак (Симферополь) - ассистенты;

Динамо: Шовковский, Несмачный, Диакате, Гавранчич (Родриго, 46; Гиоане, 79), Маркович, Михалик, Корреа, Ротань, Майкл, Бангура, Шацких (Клебер, 88)

Карпаты: Мартыщук (Ломая, 33), Федорив, Ищенко, Лащенков, Пшеничных, Годвин (Кополовец, 83), Женюх (Ткачук, 66), Кобин, Худобяк, Батиста, Ковель

Голы: Шацких (17), Пшеничных (20, в свои ворота), Бангура (30, 63, 83), Маркович (43), Корреа (90+1) - Батиста (9), Ковель (43), Кобин (51)

Предупреждения: Диакате (21) - Кобин (21), Батиста (35)

0

12

"Динамо" - "Карпаты". Послематчевая пресс-конференция 19 августа 2007

Олександр Іщенко, тренер "Карпат"

- Результат обумовили наші помилки в обороні. Ми з самого початку не збиралися грати в захисті. Атакували. Забили м'яч. А потім були оці чотири курйозні голи. Є запитання до воротарів. У Мартищука проблеми, це видно і у тренувальному процесі. Центральний захисник Іщенко провалив гру, у нас в центрі був прохідний двір.

Причина – Іщенко після травми ще не поновив свої кондиції. Думаю, що по нашій грі в захисті можгна знімати навчальний фільм "як не треба грати у захисті". Це буде для нас предметом для роздумів, для аналізу.

- Сучков відіграв у дублі. Чому він не зявився на полі?

- На мою думку його рівень поки незадовільний. Кобін сьогодні на цьому місці зіграв в атаці дуже добре, рухався, підтримував швидкість. Це добре, коли в команді є конкуренція і на поле виходять ті, хто на сьогодні сильніші.

Анатолій Дем'яненко, тренер "Динамо"

Результатом я задоволений, команда дуже добре рухалася і створювала моменти. В захисті зову були грубі помилки. Але так буває – по нашим воротам було 4-5 ударів і ми пропустили три м'ячі. Загалом же я задоволений грою команди в атаці.

- В "Динамо" тепер пятеро бразильців. Чи не буде тепер команда грати за їхнім гаслом – нам заб'єте, скільки зможете, а ми заб'ємо – скільки захочемо?

- На полі пятьох бразильців не було. А грати у захисті треба уважно. Захист – основа гри і ми будемо намагатися його зміцнювати. За бразильськими принципами грати ніколи не будемо. Ще раз скажу, що мені сподобалась гра команди. Головне – ніхто не випадав із гри, всі грали добре, хтось краще, але наша гра із швидкістю і викорирстанням флангів вдалася.

- Чи визначилися ви з парою центральних захисників?

- Визначився. Але у них весь час травми. Сьогодні спочатку у Гавранчича. Потім у Родріго. Я визначився із парою захисників. Але є нюанси, які слід вже було вирішити. Шукаємо варіанти, хоча мали б вже їх знайти. Часу для цього дуже мало.

- Як вам сподобалась гра Ротаня і чому не було у складі Гусєва?

- Гра Ротаня сподобалась. Він показав сьогодні, що може грати на потрібному рівні. Гусєву я дав відпочити так само як і Реброву. В команди у нас не одинадцять гравців. Люди повинні грати. Всі повинні отримати шанс.

wwwfcdynamo.kiev.ua

0

13

http://rd.foto.radikal.ru/0708/6d/3dd77f37e278.jpg

0

14

Dreef, классная фотка.

0

15

Cпасиюо из оф сайта достал.

0

16

7 тур "Биола Чемпионат Украины"
Днепр - Закарпатье 0:0.
Арсенал - Металлист 1:1 (0:1).
Черноморец - Ворскла 1:0 (0:0).
Кривбасс - Динамо 0:1 (0:0).
Шахтёр - Таврия 2:0 (2:0).
Металлург З - Зоря 3:0 (1:0).
Карпаті - Нефтяник 1:1 (1:0).
Харьков - Металлург Д 1:1 (0:1).

0

17

Неожыданая ничья Днепра)

0

18

А потом ещё более неожиданное поражение. Лучше б я не ездил в Полтаву!!! :(

0


Вы здесь » Dreef =) » Украинский футбол, Высшая лига » Чемпионат Украины 2007/2008